Pierwszy raz na żaglach?

TAK, to mój pierwszy rejs

NIE, pływałem już jachtem

Przygotuj się na niezapomnianą przygodę. Przekonasz się, że nasze jachty zapewniają wygodę porównywalnej klasy co hotel czy apartament. Wszystkie pokoje z widokiem na morze!:), od kąpieli w którym dzieli Cię tylko kilka kroków. Codziennie inna atrakcyjna lokalizacja zapewni rozrywkę wieczorami i w nocy, a żegluga w dzień pozwoli Ci rozkoszować się słońcem i oderwać od tłumów turystów. W zakładce 
JACHT

znajdziesz opis jednostki na jakiej popłyniemy w rejs.

Doświadczony skipper nauczy Cię zasad bezpieczeństwa, podstawowej obsługi jachtu oraz chętnie podzieli się tajnikami sztuki żeglarskiej, więc doświadczenie żeglarskie nie jest wymagane!

Wiatr i woda nie są Ci obce?
Lubisz żeglować?
To wspaniale! Teraz możesz realizować tę pasję razem z nami. Wszyscy sternicy na naszych rejsach posiadają uprawnienia i doświadczenie instruktorskie i chętnie podzielą się z Tobą swoją wiedzą, co pozwoli w trakcie rejsu rozwinąć swoje umiejętności żeglarskie.
W zakładce 
JACHT

znajdziesz opis jednostki na jakiej popłyniemy w rejs.

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy PORADNIK ŻEGLARZA
Zarówno początkujący i bardziej zaawansowani żeglarze, jak i wilki morskie znajdą w nim cenne informacje nt. życia i wypoczynku na jachcie oraz wiele porad dotyczących przygotowania się na rejs i tego co dobrze ze sobą zabrać.

RAS SAILING


RASS TOMASZ BIELIŃSKI