CZARTER TRASY DOKUMENTY KONTAKT

Kuba to wyspiarskie państwo na Morzu Karaibskim, które swoim niepowtarzalnym charakterem od lat przyciąga rzesze turystów z całego świata. Kuba to wyspa muzyki i tańca, cudownych tropikalnych plaż i starych samochodów. To wyspa rumu i cygar oraz żywych,radosnych i gościnnych mieszkańców. Ciekawa i burzliwa historia odcisnęła swe piętno na kulturze Kuby łącząc wiele latynoamerykańskich elementów z afrykańskich akcentami. Mało kto będzie w stanie stać w miejscu gdy na congas, claves, czy shekere rozbrzmieją gorące rytmy salsy, rumby czy mambo.
Gdy do tej wspaniałej kulturowej mieszanki dodamy piękną roślinność lasów równikowych oraz kilkadziesiąt endemicznych (spotykanych tylko tu) gatunków zwierząt otrzymamy niepowtarzalną mieszankę, która z pewnością zapewni wspomnienia na długi lata.
Kuba znajduje się w obszarze klimatu podrównikowego wilgotnego z deszczowym latem i suchą zimą. Tropikalne cyklony, które występują w okresie od czerwca do listopada nie sprzyjają żegludze, dlatego europejska zima to najleszpy okres by odwiedzić Kubę.


RAS SAILING


RASS TOMASZ BIELIŃSKI